Публічна інформація
Вхід до сайту
Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
Протягом багатьох років учні Лубенщини беруть участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «Об’єднаймося, ж брати мої!»
Девізом цьогорічного ХХ конкурсу були слова Василя Стуса: “Торуй свій шлях - той, що твоїм назвався, той, що обрав тебе навіки вік ”.
До обласного журі надійшло 11 робіт учнів закладів освіти Лубенської ТГ у двох номінаціях : «Література» та «Історія України і державотворення».
Конкурсні роботи з української літератури були різноманітними за жанром ( нариси, есе, твори-роздуми, вірші); з історії – це дослідження про історичних, державних та політичних діячів України, відомих особистостей рідного краю.
Вшанування пам’яті Лесі Українки
Полтавщина для Лесі Українки – благословенний край і через кровний зв’язок з матір’ю Оленою Пчілкою та дядьком Михайлом Драгомановим, і через духовний зв’язок з «батьком української поезії» Іваном Котляревським, на уклін до якого прибула поетеса наприкінці літа 1903 року, коли відкривали йому пам’ятник у Полтаві.
Тому 25 лютого, день народження поетеси, у ЛЗЗСО №4 і вчителі, й учні відзначили цікавими заходами. На перервах звучали поетичні рядки й пісні на слова Лесі Українки, також було проведено радіогазету, присвячену життєвому й творчому шляху письменниці. Учні 8 та 11 класів підготували музично-поетичні флешмоби. Для школярів 6-8 класів учителі провели пізнавальні вікторини «Лесиними стежками», а в 9 класах було проведено уроки-конкурси виразного читання поезій Лесі Українки. Молодші школярі намалювали ілюстрації до творів поетеси, старші учні роздрукували QR-коди, у яких була зашифрована цікава інформація про життя письменниці.
Творчими дорогами Лесі Українки
25 лютого 2021 року відзначалося 150-річчя від дня народження видатної письменниці, Першої Дами не лише української, а й світової літератури Лесі Українки.
Учителями-словесниками нашої школи було проведено заходи, присвячені Дочці Прометея.
Перемога в конкурсі екскурсоводів
Центр професійного розвитку педагогічних працівників вітає з перемогою Лукʼяненко Валерію, ученицю 11 класу, екскурсовода історико-краєзнавчого музею «Історія Посульського краю» при опорному закладі «Засульський ліцей Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області», яка виборола ІІ місце в обласному турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу» за напрямом «Музей широкого історичного профілю», та її керівника, директора закладу Савенкова Анатолія Олексійовича. Щиро бажаємо подальших перемог у важливій справі вивчення і пропаганди історичного минулого рідного краю та національно-патріотичного виховання учнівської молоді.
В.о.директора ЦПРПП Надія СІЧКАР
Почесна нагорода
Управлінням Державної служби якості освіти в Полтавській області нагороджено Почесною грамотою Полтавської обласної державної адміністрації сертифікованого вчителя початкових класів - експерта Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені Героя України Віри Роїк Лубенської міської ради Полтавської області Дмитренко Ольгу Володимирівну за успіхи, досягнуті у праці, вагомий особистий внесок у забезпечення сертифікації педагогічних працівників Полтавщини, активну участь у реалізації реформи «Нова українська школа» та високий професіоналізм.
Директор Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7
Перемога «космічних мрійників»
Центр професійного розвитку педагогічних працівників вітає вихованців гуртка «Живопис» (керівник Аліна Гончарова) Лубенської міської станції юних техніків і натуралістів, які в обласному конкурсі «Космічні фантазії» вибороли треті місця:
- Бобир Анастасію, ученицю 4 класу ЗЗСО №4 (робота «Сузірʼя планет в руках у Сонця»);
- Чугунову Анастасію, ученицю 4 класу ЗЗСО №4 (робота «Космічний затишок»);
- Петренко Богдану, ученицю 4 класу ЗОШ №10 ( робота «Інопланетний кіт»).
Співець рідного краю
Учні та вчителі Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 ім. В. Роїк долучилися до святкування 100-річчя із дня народження українського письменника, автора пригодницьких та історичних творів Володимира Малика. Він жив і творив у Лубнах, щоб прийдешні покоління мали можливість поринути в загадковий світ його книжок.
Бібліотекар Алєксандрова Л.В. презентувала виставку творів письменника.
Письменник гідності і правди
Ти живий, твоє серце не вмерло,
Любий наш чарівник над Сулою.
Проростають і тягнуться в небо,
Юні паростки в серці з тобою!
«Український Вальтер Скотт», «Козацький Дюма», «Чарівник з берегів Сули» - це все про нашого славетного земляка, 100-річчя з дня народження якого ми відзначаємо в ці лютневі дні.
Хвилююче свято вшанування пам’яті українського письменника Володимира Малика відбулося 22 лютого в Лубенському ЗЗСО №4, який підготувала досвідчений бібліотекар Аліна Сметанко.
День вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні
Герої не вмирають! Саме цими словами Україна проводжала в останню путь своїх синів та дочок.
Чарівник із берегів Сули
Володимир Малик – добрий чарівник із тихої Лубенщини. Твори письменника увіковічнили пам’ять про нього. Світло душі невгамовного літописця, перелите в талановиті книги, буде ще довго зігрівати наші серця..
Лубенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6 активно долучилася до відзначення 100 – річчя з дня народження талановитого письменника, великого патріота, славного земляка. 20лютого 2021 року в шкільних теленовинах (на телеканалі «SolarTV») для учнів школи відбулася трансляція відеопрезентації «10 фактів із життя Володимира Малика».